Криза? Катма грошей? Улюблена кава дірявить кишеню більше, ніж сир рокфор? Тоді час стати плантатором у себе в кімнаті (раби не додаються). Адже виростити кавове дерево досить просто. Воно чудово прикрасить інтер’єр Вашої оселі та довго милуватиме око зеленню, а ніс – ароматом. А ще Вам гарантовано непоганий врожай: півкілограма кави щорічно!

Якщо Ви вирішили випробувати себе в якості магната кавових полів, запам’ятайте: це дуже світло- і теплолюбна рослина. Тому забезпечте деревцю максимум світла та температуру, не нижчу за 22 градуси по Цельсію. Рослина потребує вологого повітря, тож подумайте і про це. Якщо в кімнаті засухо, регулярно обприскуйте листя дерева водою. А коли вже стане тепло, можна винести його на балкон. Не зволікайте з поливом і підкормкою рослини. Влітку його варто поливати досхочу, а взимку бажано не перегинати палицю із водою: коріння може підгнити. Тоді ж дереву не вистачатиме світла, тому можна використовувати люмінесцентні лампи, але пам’ятайте, що це стосується лише дорослих і досвідчених дерев: маленькі та дурні саджанці зазвичай бояться прямого світла в обличчя і гинуть. Їх варто розмістити в напівзатінку, бо інакше плакали Ваші плантації, а з ними, можливо, і Ви.
Кавове дерево ідеально приживеться на південному, південно-західному та південно-східному боці приміщення, обов’язково біля вікна. Молоді саджанці необхідно пересаджувати щороку, та коли деревце почне плодоносити, можна буде пересаджувати його раз на три-чотири роки, навесні. Перед пересадкою влаштуйте дренаж у новому горщику. Видаліть підгнилі та хворі корінці. Склад ґрунту важливий лише наявністю слабкої кислотності. Можна використовувати такий: дернова земля: 40%, листова земля: 30%, річковий пісок: 20%, торф: 10%. Він  підходить під саджанці сорту всім добре відомої Арабіки. Застосування добрив заохочується, як звичайного навозу, так і спеціальних мінералізованих сумішей. Звичайно, Ви  не будете в захваті, якщо аромат свіжого навозу не буде гармонійно поєднуватись з Вашим новим ламінатом (а він таки не буде), тому, в такому разі, бажано розташовувати рослину на балконі.

Кавові дерева розмножують сіменем, але можна знайти і готові саджанці. Вони відносно недорогі. Наберіться терпіння… і за три-чотири роки Ви матимете обіцяний мішечок пахучого зерна. Або скінчиться криза, і Ви не забиватимете собі голову прикладною ботанікою на підвіконні. Зате радість і аромат від нього Вам забезпечені протягом усього року!

Стаття з «Наука при каві«, Підготував Андрій Абба